info@pusonecorporate.com

Dijital Pazarlama
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Dijital Pazarlama
Dijital Pazarlama

Alanında uzman, genç ve heyecanlı ekibimizle dijital dönüşümünüzü size gelir sağlayacak bir hale getiriyoruz. Tecrübelerimizle çıktığımız dijital reklamcılık yolculuğunda sizleri sanal dünya ile tanıştırmaya hazırız. Peki, siz dijital dönüşümün bir parçası olmaya hazır mısınız?

Sosyal Medya Yönetimi

Plusone  marka için dijital iletişim stratejisinin hazırlanmasında ve strateji dahilinde; marka için kullanılacak mecraların seçilmesi,kreatif tasarımlar ve içeriklerin oluşturulması  hedef kitlenin analizi, projelerin belirlenmesi ve tarihlerinin planlanması ve raporlama hizmetleri sunar.

Doğru strateji, özgün içerik, markaya uygun tasarım, yönetim ve raporlama ile temeli düzgün atar.

Sosyal Medya Reklamları

Wearesocial 2020 ilk çeyrek verilerine göre;

Türkiye’de 37 milyon Facebook kullanıcısı, 38 milyon Instagram kullanıcısı, 11.8 milyon Twitter kullanıcısı, 100 bin Linkedin kullanıcı olduğunu düşündüğümüzde marka için sosyal medyanın önemini görmezden gelmemiz mümkün değildir. Düşük maliyetlerle yüksek performans alabileceğiniz doğru reklam kurgusu ve doğru hedef kitle ile reklam verme sürecinizi kazanca dönüştürebilirsiniz. Değişen dünyada herşey daha da fazla dijital eksenli olmaya giderken son kullanıcı hedefleyen dijital reklamlar, markaların tanıtım politikalarında gittikçe daha fazla yer alıyor.

Google Reklamları

Google reklamları ile işletmenizi büyütün. İşletmenizin telefon trafiğini arttırmak yada mevcut müşterilerinize ulaşmak, web sitenize yeni ziyaretçi çekmek , e-ticaret sitenizi satışlarını artırmak.

Google reklamları bilinen reklam mecraların aksine farklı çalışarak ulaşmak istediğiniz hedef kitleye ulaşabilirsiniz

Arama Ağı Reklamları- Görüntülü Reklam Ağı – Alışveriş Reklamları-

Video Reklamlar (YouTube)

Dijital PR

Dijital PR, diğer adıyla sanal PR sosyal medya ve web siteleri üzerinden müşteriyle iletişim kurmak anlamına gelmektedir. Daha net bir ifadeyle sanal halkla ilişkiler demektir denilebilir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın