info@pusonecorporate.com

Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Neden Yönetim Danışmanlığı
Birçok firma yönetim danışmanına ihtiyaç duymadığını iddia etse de aslında bu anlayış ben yeterli bilgi ve tecrübeye sahibim anlayışında yatmaktadır. Danışmandık sadece bilgi işi değildir aksiyon ve kurumsal davranış sürecidir, sadece başarı için salt bilginin yeteri olmadığını söyleyebiliriz bu anlamda sadece uygulanabilir bilgi ekonomik değer taşımaktadır. İşte aslında Yönetim danışmanlığının temelinde de bu yatmaktadır. Danışmanlar size ölçülebilir sonuçlar ve danışmanlık konularında ekonomik değer yaratırlar. Yönetim danışmanlığı olağan üstü bir kültürdür ve yönetim danışmanlığı, çıktı odaklı kültürüyle bilinir. Bu kültürün temelinde kuruluşun yâda sizin yalnızca bir kaynak olarak değil, bir varlık olarak değerlendirilmesi yatmaktadır.
Şirketler için sosyal medya neden önemli ?
İşletmelerin elinde güçlü bir dijital varlık bulunması; yalnızca satışlar açısından değil kriz durumlarında da avantaj yaratıyor. İşletmenin açıklama yapması gereken ya da bir duruş sergilemesini gerektiren durumlarda; normal şartlarda bir krize dönüşebilecek olaylar dahi markanın yararına sonuçlanabiliyor. Bu nedenle işletmelerin tamamının sosyal medyadaki dijital varlıklarına yatırım yapması gerekiyor.
Şirket İçi Eğitimin Amaçları Nelerdir?
Personele daha çok sorumluluk kazandırmak, Personelin üst görevlerde yerini alabilmesi adına kabiliyet gerektiren bilgilere ulaşmasını sağlamak , Çalışanlara işinde ihtiyacı olan bilgileri kazandırmak , Hizmetlerin nicelik ve nitelik bakımından artışını sağlamak , Personellerin kaynaşabilmesi adına gerekli zemini hazırlamak
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın